Неділя, 05.07.2020, 03:47
Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 імені Святителя Іоасафа ...
Головна | Росток | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
МОН
ПедПРЕСА
Гаряча лінія
ЗНО
Місцезнаходження
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ступенів протягом 12 років працює за науково-педагогічним проектом "Росток” . На даний момент за цією програмою в школі навчається 5 класів (1, 2-Б, 3, 4-Б, 5, 6, 9-Б класи). Метoю експериментальної діяльності в нашій школі є забезпечення сприятливих умов для фізичного, інтелектуального, психологічного, соціального становлення особистості школярів, досягнення ними рівня освіченості, який відповідає ступеню навчання, потенційним можливостям учнів з урахуванням їхніх пізнавальних здібностей і нахилів. Очікувані результати: виховати громадянина України, соціально компетентну особистість, здатну на збереження і зміцнення свого морального і фізичного здоров’я; оволодіння учнями системою знань про природу, людину, суспільство, культуру і виробництво.

Мета:Формування здібностей до саморозвитку та самореалізації особистості на засадах інтеграції, діяльнісного підходу до навчання і виховання.

Основні завдання проекту: - підвищення рівня фізичного, психічного, морального,інтелектуального, духовного і творчого розвитку учнів у процесі організації активної діяльності на основі інтеграції; - гуманізація й екологізація змісту, педагогічних технологій і методів навчання, реалізованих в науковому та навчально-методичному забезпеченні педагогічного процесу школи.
Детальнішу інормація про роботу школи в даному напрямку можна переглянути в презентації
 

02 березня 2018 року на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 відбулося спільне засідання науково-методичної ради ММЦ управління освіти Прилуцької міської ради та постійно діючого семінару заступників директорів з НВР ЗЗСО міста

«Забезпечення саморозвитку та самореалізації особистості школяра шляхом використання діяльнісної технології. Упровадження в практику роботи загальноосвітньої школи Комплексної програми розвитку дітей «Росток»

(звіт про здійснення дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня)

План засідання можна переглянути тут

 

 

 

 

 

 

Пошук
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Погода
Погода
Друзі сайту